Inviterte til Eliteracet.no 2018

19. MAI 2018 - BILCROSS ELITEN SAMLES IGJEN TIL DUELL PÅ BJORLI MOTORSENTER

DISSE FØRERNE ER INVITERT TIL ELITERACET.NO 2018

INFO OM TILDELTE INVITASJONER

Om en fører er invitert en gang og ikke ønsker å kjøre får han ikke gi billetten til noen andre.

 

Om en fører er invitert flere ganger kan ekstra billett/billetter gis til andre valgfrie førere.

 

De som inviteres i jr og som neste år skal kjøre åpen klasse kan bruke billetten sin i den nye klassen

 

Billetter kan gis bort til andre klasser, eks. Damer til Junior, Junior til Senior.

 

Tall i parentes (X) er antall invitasjoner fører har fått

PÅMELDING ELITERACET 2018

ÅPNER TORSDAG 1. MARS KL 21.00

 

PÅMELDING ER ÅPEN TIL TORSDAG 22. MARS KL 21.00

ELITERACET.NO 2017

Åpen

Damer

Junior

Jørn R.Grinden (3)

Mari Hoel (2)

Sander Næss

Alexander Hauglid

Kristine Rønne

Sander Engsvik (2)

Magnus Bergsjøbrenden (5)

Liz Wessel (3)

Mats Åsheim (2)

Dennis Tyskerberget Fosseid (2)

Bjørg Janny Engelsrud (2)

Mats Bakkom (3)

Vidar Røvik Aure (2)

Lena Flakk (2)

Sindre Aleksander Lilleåsen (3)

Tom Erling Nårstad

Frances Lingjærde (4)

Per Magne Svardal (3)

RENDALSPOKALEN 2017

Åpen

 

Junior

Magnus Bergsjøbrenden (5)

 

Roar Presthus

Joakim Bævrevoll

 

Per Sindre Velten

Dennis Tyskerberget Fosseid (2)

 

Martin Sveen (2)

Niklas Nordgård

 

Sondre Ensrud

Tore Tollersrud

 

Mats Bakkom (3)

Andre Paulsen

 

Magnus Knutsen (3)

LANDSKAMPEN.NO

Åpen

Damer

Junior

Lasse Rud

Betina Frøshaug

Sindre Løland (3)

Steffen Raaholdt

Trine Opsahl (3)

Kristoffer Kalfoss (3)

Magnus Bergsjøbrenden (5)

Lena Flakk (2)

Mathias Bergsjøbrenden Morten 2

Kristoffer Gutu Holt

Frances Lingjærde (4)

Sivert Svardal (2)

Ove Gilen

Ida Marie Eriksen (3)

Sander Sørlie Øberg (2)

Christer Plumbo Olsen (2)

Hanna Petersson

Per Magne Svardal (3)

Jørn R. Grinden (3)

 

 

Guttorm Lindefjell

 

 

GOLDAGSLØPET

Åpen

Damer

Junior

Even Frøshaug

Liz Wessel (3)

Mathias Bergsjøbrenden Morten 2

Anders Kongsrud

Veronika Einang (2)

Sindre Løland (3)

Olejohan Smerud

Linn-Kristin Sundet (2)

Mads Kasa

Vidar Øynebråten

Lisabet Johansen (2)

Gaute Hofton

Sondre Evjen

Marte Råen (2)

Lars Løstegård

Bjørnar Endrerud

Ida Marie Eriksen (3)

Magnus Simonsenm (2)

SMÅDØLFESTIVALEN

Åpen

Damer

Junior

Nils Olav Fønnebø

Randi Sanner Hansen

Magne Ransedokken

Sondre Jacobsen

Karin Råen

Sivert Mastad

Bjørnar M. Livgård

May Iren Frydenlund

Ludvig Lund

Hans Bjørnar Fønnebø

Gunn Iren Råen

Anders Aulom

Anders Nygård

Linn-Kristin Sundet (2)

Nils Arne Hegard

Ronny Wassengen

Marte Råen (2)

Sunniva Rudi

SOMMERFESTIVALEN AREMARK

Åpen

Damer

Junior

Jon-Petter Malmberg

Frances Lingjærde (4)

Robin Rørvik (2)

Terje Flåten

Liz Wessel (3)

Sander Sørlie Øberg (2)

Christer Plumbo Olsen (2)

Trine Opsahl (3)

Marius Midtmoen

Gunnar Fadum

Susanne Heller

Kristian Reime

Krister Antonsen

Alida Kvål (2)

Sander Engsvik (2)

Jørgen Syversen

Monica Solbakken

Christoffer Novak

BJORLICROSSEN 2017

Åpen

Damer

Junior

Jonny Roaldsøy

Anne Skollerudf

Andreas Malm

Arill Randen

Siv Margrete Skollerud

Oliver Samseth Talstad

Kim Gammeltorp

Stina Henriksen

Simen Lindsø

Joakim Flateng

Kate Jevne (3)

 

Vidar Røvik Aure (2)

 

 

Kjetil Nymoen

 

 

ELVERUMSFESTIVALEN 2017

Åpen

Damer

Junior

Mathias Ellefsrud

Kristin Narvestad

Joachim Grønvold

Emil Folvik

Vanja Fossum

Mats Åsheim (2)

Magnus Bergsjøbrenden (5)

Kate Jevne (3)

Kristoffer Kalfoss (3)

Jørn R. Grinden (3)

Monica Mariussen Bakkom

Åsmund Austgarden

Joakim Myhre

Lena Mortensen (2)

Mats Bakkom (3)

Hans Einar Mørkhagen

Mari Hoel (2)

Magnus Knutsen (3)

HØSTMESTER'N 2017

Åpen

Damer

Junior

Martin Nygård (2)

Frances Lingjærde (4)

Alexander T Håkonsen

Knut Andre Dahl

Kate Jevne (3)

Silje Gjengs Lund

Jonas Svendby

Umaporn Stensrud

Juni Mostue (2)

Andreas Bolland

 

 

Gunnar Fadum

 

 

Kurt Olsen Jr.

 

 

NMK MESTERSKAP NORD FINALE

Åpen

Damer

Junior

Truls Johnsen

Katrine Olsen

Eivind Kristoffersen

Christoffer Andersen

Gunn Helen Abrahamsen

Kristian Olufsen

Mats Mortensen

Henriette Andersen

Marius Johansen

Rune Johansen

 

 

Alexsander Johansen

 

 

Børge Grimstad Hansen

 

 

FINNSKOGFESTIVALEN

Åpen

Damer

Junior

Jim Tony Spangen

Trine Opsahl (3)

Kristoffer Kalfoss (3)

Martin Nygård (2)

Bjørg Janny Engelsrud (2)

Espen Andre Øwre Kilen (2)

Ben-Philip Gundersen

Mia Erlandsen

Sindre Aleksander Lilleåsen (3)

Martin Nyhagen (2)

Emelie Olsson

Magnus Knutsen (3)

Raymond Stensrud

Therese Høgberg (2)

Robin Rørvik (2)

Magnus Bergsjøbrenden

Kristine Narvestad (2)

Christoffer G. Torgersen

SØRLANDSMESTEREN

Åpen

Damer

Junior

Joachim Kerim

Mariell Olsen

Per Magne Svardal (3)

Kristian Sundqvist

Alida Kvål (2)

Sindre Løland (3)

Mats Bakken

Veronika Einang-Tovsrud (2)

Mads Skjæveland

Amund Reistad

Ida Marie Eriksen (3)

Ørjan Ottesen

Markus Solberg

June-Marie Tronstad

Magnus Simonsen (2)

Nikolay Rike Grønlund

Kristine Salte

Sivert Svardal (2)

MIDT - NORSK FINALE

Åpen

Damer

Junior

Asgeir Taraldsen

Lena Mortensen (2)

Lars Olav Lomundal

Stefan Hulsund

Ingunn Høiås

Martin Erikson

Ola Jerpstad

Karoline Kjønhaug

Tobias Johnsen

Ørjan Dypdahl

 

Kevin Waldemarsen

Arnt Ivar SNøan

 

Malin Abelsen Wigdahl

Martin Borten

 

Emilie Ebbesen Krokdal

NEGLESPRETTEN

Åpen

Damer

Junior

Martin Nyhagen (2)

Marthe Skjæret Nilsen

Simen Bjerkset

Arild Stensrud

Lisabet Johansen (2)

Sindre Aleksander Lilleåsen (3)

Jan Lillegrend

May Brit Haugland

Espen Andre Øwren Kilen (2)

Petter Kristiansen

Thea Høgberg

Martin Sveen (2)

Kenneth Storre

Malin Svendby

Juni Mostue (2)

Lars E. Aasvestad

Therese Høgberg (2)

Sondre Geilosjordet